Ferforje
Balkon
Korkulukları

Güvenli parmaklık aralıkları ve yükseklikle üretilmeleri halinde zorlansalar dahi aşılamayacak nitelikleri olan ferforje balkon korkulukları, can güvenliği bakımından birinci adımdır.

Ferforje
Bina
Kapıları

Ferforje kapılar istenilen malzemeler, motifler kullanarak yapılmaktadır. Osmanlı motifler, Selçuklu motifler, modern motifler demir, krom , pirinç, paslanmaz, ahşap, alüminyum döküm materyallerin bir araya gelmesi ile binanıza değer ve güven katar.

Ferforje
Garaj ve
Yaya Kapıları

Dekofer ferforje garaj kapısı çeşitleri şunlardır; özel tasarımlı ferforje dairesel garaj kapıları, el işçilikli ferforje yaya ve yana kayar kapılar, ağır metal özel tasarımlı yana kayar giriş kapıları, pirinç desenli yaya giriş kapıları, yapraklı ferforje giriş kapıları vb.

Ferforje
Merdiven
Korkulukları

Merdivenlerinize yapacağınız ufak denecek bir yatırım ile evinizin değerini binlerce lira arttırmış olursunuz. Özellikle altın ve gümüş renkte simli boyalar kullanılarak özenle üretilen korkuluklarımız evinizin daha görkemli görünmesini sağlarlar.

Ferforje
Motif ve
Aksesuarlar

Ferforje bir sanattır ve bu sanatı iyi bir şekilde icra edenler sayesinde hem dış cephe hem de iç cephe dekorasyonunda çok şık görüntüler elde edilir.

Ferforje
Pencere
Korkulukları

Zariflik ve şıklıgın Timsali, İstediğiniz özellikte ve modelde şekilleri sizler için oluşturarak görmek ve kullanmak istediğiniz yere monte ediyoruz.

Kamelya,
Pergola ve
Çardak

Tek tuşla yönlendirebileceğiniz Akıllı Çatı (smart roof), açılır-kapanır ve aralanabilir özelliği, dizaynı, sınırsız renk seçeneği ile tamamıyla alüminyum panel ve konstrüksiyondan üretilen, üst düzey Patentli bir mühendislik harikasıdır.

Sundurma ve
Garaj
Uygulamaları

Sundurma kelimesi esas olarak birçok farklı anlama gelmektedir. Türk Dil Kurumu’nu kaynak olarak aldığımız zaman 3 farklı anlamı olduğu anlaşılmaktadır.

Sürgülü
Yana Kayar
Kapılar

Yana kayar bahçe kapısı sizlerin istediği şekilde uzunluğu ve ağırlığı hesaplanarak bahçe kapınız hazırlanır ve kolay kullanım avantajıyla sizlere sunuluyor.
× Whatsapp Hattı