Ferforje
Balkon
Korkulukları

Güvenli parmaklık aralıkları ve yükseklikle üretilmeleri halinde zorlansalar dahi aşılamayacak nitelikleri olan ferforje balkon korkulukları, can güvenliği bakımından birinci adımdır.

Ferforje
Bina
Kapıları

Ferforje kapılar istenilen malzemeler, motifler kullanarak yapılmaktadır. Osmanlı motifler, Selçuklu motifler, modern motifler demir, krom , pirinç, paslanmaz, ahşap, alüminyum döküm materyallerin bir araya gelmesi ile binanıza değer ve güven katar.

Ferforje
Merdiven
Korkulukları

Merdivenlerinize yapacağınız ufak denecek bir yatırım ile evinizin değerini binlerce lira arttırmış olursunuz. Özellikle altın ve gümüş renkte simli boyalar kullanılarak özenle üretilen korkuluklarımız evinizin daha görkemli görünmesini sağlarlar.

Ferforje
Pencere
Korkulukları

Zariflik ve şıklıgın Timsali, İstediğiniz özellikte ve modelde şekilleri sizler için oluşturarak görmek ve kullanmak istediğiniz yere monte ediyoruz.

Sürgülü
Yana Kayar
Kapılar

Yana kayar bahçe kapısı sizlerin istediği şekilde uzunluğu ve ağırlığı hesaplanarak bahçe kapınız hazırlanır ve kolay kullanım avantajıyla sizlere sunuluyor.

Ferforje
Duvar Üstü
Korkuluklar

Ferforje halihazırda, çevre düzenlemesinde kullanılan korkuluk türlerinin en yaygın kullanılanıdır. Yeni nesil çit uygulamaları bu alanda bir dönem çok tercih edilmiş olsa da, bu ürünlerin mukavemetinin çok yüksek olmaması Güvenlik bakımından zafiyeti neden olmaları sonucunu doğurmuş ve ferforje sektördeki Lider konumunu korumaya devam etmiştir.
× Whatsapp Hattı