Ferforje ve Demir Doğrama Sistemleri

Çakıcı Yapı ® Dekorasyon Bursa Sürgülü Yana Kayar Kapılar

Yana kayar bahçe kapısı sizlerin istediği şekilde uzunluğu ve ağırlığı hesaplanarak bahçe kapınız hazırlanır ve kolay kullanım avantajıyla sizlere sunuluyor.

Yana kayar bahçe kapısı villa, apartman, site, endüstriyel tesis gibi birçok yerde kullanabilirsiniz. İsteğiniz üzere yana kayar bahçe kapısı uzaktan kumandalı otomatik sistem de yaptırarak arabanızın içinde veya eve gelirken yaklaştığınızda kapınızı açabilirsiniz. Müşterilerimiz memnuniyeti için her şekilde tasarlanıp sizlerin evlerinize, iş yerlerinize ve villalarınıza göre ölçüsüne alınarak yapılır. Sizler ise sadece rahat bir şekilde yana kayar bahçe kapısı kullanmak kalır. Kapı açılması için yeterli yeri olmayan müşterilerimiz için en çok tercih edilen tek ray üzerinde kayan bir kanatlı sistem mevcuttur. Tek ray sistemi ile yana kayar bahçe kapısı gerekse duruş, gerekse kullanım kolaylığıyla ve her türlü detaya uyabilme özelliği ile en uygun çözümü sizlere sunar. Elektrik kesildiğinde de manuel çalışan bu yana kayar bahçe kapısı hiçbir sıkıntısı olmadan sizlere sunularak elektrikler olmadan da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yana kayar bahçe kapısı sipariş ettiğiniz anda hızlı bir şekilde monte edilip müşteri memnuniyeti sunularak sizlere teslim edilir ve güle güle kullanın diyerek memnuniyetimizi ve hijyenik bir şekilde çalışmamızla sizlere bir ömür yana kayar bahçe kapısı sunuyoruz.

Sürgülü Yana Kayar Kapılar Hizmeti

Yanakayar kapılarda genellikle ray üzerinde kayan tek bir kanat mevcuttur. Bu tip girişlerde, açma kapama fazlarında kapının kayabilmesi için uzun ve dar bir boşluğa ihtiyaç vardır. Bu kapılar; geniş girişler, yokuşlara yerleştirilmiş girişler, ya da dairesel kapılarınaçılması için yeterli alan bulunmayan durumlarda en ideal korumadırlar. İdeal sistem seçilmek istendiğinde ağırlık ve kapı uzunluğu dikkate alınmalıdır. Bu sistemler, kapama fazında maksimum güvenliği sağlamak için yumuşak başlama ve bitiş fonksiyonu ile donatılmıştır: engel tespit fonksiyonu, kapı hareketinin bloke olması durumunda insan ve nesnelere gelebilecek zararı önlemek için, hareketi durdurur ve tersine çevirir. Kapı kanatlarının ağırlığı nedir? Konutlarda kullanılmak üzere pek çok sistem mevcuttur: Ağırlığı 300 kg’a kadar olan hafif kapılar ve ağırlığı 600 ila 1000 kg arasında değişen ağır kapılar, ihtiyaca özel her türlü çözümü sorunsuz sunabilmektedir.

Sürgülü Yana Kayar Kapılar İmalat ve Montaj

İmalat:Mimari ve Statik projelendirme bittikten sonra fabrika ortamımızda imalat hatasız ve hızlı bir şekilde imalatı ve transferin gerçekleştirilmesini sağlar ve kolaylaştır

Montaj: Malzeme sevki yapılan  malzemeler uzman personelimiz tarafından hızlı bir şekilde montajı tamamlanarak iş teslimi yapılır. Firmamız İş sağlığı ve Güvenliği Yönetmeliklerine uygun her türlü sertifika, tedbir ve eğitim alarak yaşanabilecek olumsuzlukları en aza indirmeyi ilke edinmiştir. Çalışanların mesleki yeterlilik, yüksekte çalışma vs sertifikaları olup tüm iş makinelerinin yıllık fenni muayeneleri her yıl düzenli yetkili firmalar tarafından yenilenmektedir.

Anahtar Teslim Tadilat | İmalat ve Montaj

Bursa’da ev tadilatı ve yapı dekorasyon işlerinde uzman firma. Çakıcı Yapı ®

Çalışmalarımızda başarıyla uyguluyoruz ve geleneksel olanlarla bütünleşiyoruz. Daha İyi Bir Dünya İnşa Ediyoruz! Ekibimiz Kaliteli Hizmet ve Çalışmaya Kendini Adamıştır.Müşteri Memnuniyetini, Hizmet ve Üründe Kaliteyi İlke Edinen Firmamız, Müşteri İlişkilerinin ‘Satışa Kadar’ Değil, Özellikle ‘Satıştan Sonra’ Başladığını Bilen, Herhangi Bir Teknik Aksaklık Durumu Müşterinin Yanında Olabilmektir.

Yüksek Teknoloji
İmalat ve Montaj

Daha iyi hizmet sunmak için en son donanımları, malzemeleri, teknolojileri ve gelişmeleri kullanıyoruz.

Kaliteli Malzeme
Uygun Fiyat Garantisi

Kaliteden ödün vermeden uygun fiyat politikamızı sürdürürbilmek ve daha iyi hizmet sunmak için çalışıyoruz.

Modern Tasarım
Trend Dekorasyonlar

Yetenekli ve deneyimli tasarımcılarımız, herhangi bir tarzda hayal ettiğiniz herhangi bir projeyi oluşturabilir.

Download Nulled WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
Download WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
lynda course free download
download micromax firmware
Download Best WordPress Themes Free Download
lynda course free download
× Whatsapp Hattı