Sineklik Sistemleri

Çakıcı Yapı ® Dekorasyon Bursa Sineklik Sistemleri

MENTEŞELİ SİNEKLİK UYGULAMA ALANLARI
Pencereler – Kapılar
Menteşeli sineklik yaptırırken dikkat edilmesi gerekenler vardır.
A) Pencerelerinizin arkasında sinekliğinizin açılmasını engelleyecek panjur.demir parmaklık vs olmamalıdır.
B) Eğer yaptırmak istediğiniz pencereleriniz rüzgar alan tarafta ise rüzgar nedeniyle sinekliğiniz açık kalmamalıdır.Aksi halde açık kalan sinekliğiniz rüzgardan etkileneceği için çarpma yapıp menteşelerden kırılabilir.
C) Yüksek katlardada menteşeli sinekliğiniz rüzgardan etkileneceği için tercih etmemelisiniz.
D) Yaptıracağınız sinekliğiniz yola bakan tarafa yakın ise yine tercih etmemelisiniz,genelde sineklik malzemesi alüminyum malzemeden yapıldığından kötü niyetli kişiler menteşeli olduğu için kolayca menteşelerden çıkartabilir,yola yakın yerlerde tercih edeceğiniz sineklik türü stor veya pileli sineklik sistemi olmalıdır.stor ve pileli sineklik doğrudan pencerelere monte olduğundan kolayca sökülemez aynı zamanda vida yerlerinin kapaklı olması sökülmesini zorlaştırır.

İçe açılır özel çelik telli sineklik
Köpekler ve kediler için uygun çelik telli içeri açılır sistem bu sineklik modelimiz,genellikle balkon kapıları.pencereler ve dış mekan kapılar için çok kullanışlıdır.Uzun ömürlü olmasının yanında yırtılmaz çelik tel olduğundan oldukça kullanımı sağlam,güvenli ve kolaydır .İçe açılır çelik telli menteşeli köpek ve kedi sinekliği sistemi sayesinde siz istemediğiniz takdirde köpek ve kediniz dışarıya asla çıkamaz.genelde çok sık rastlanan kedi ve köpek yaralanmaları eskiden yapılan dışa açılan normal telli sinekliklerin çabucak bir yaslanmayla açlmasından dolayı hayvanlarımız düşme tehlikesiyle yaşıyorlardı bu sebepten dolayı hayvan yaralanmaları oldukça
fazladır.
geliştirdiğimiz bu sistem sayesinde evcil hayvanlarınız artık daha güvende olacaklar.

Kaliteli, estetik görünümlü ve işlevsel sineklik modelleri

  • Sineklikler sizi sinek,sivrisinek ve hertürlü haşereye karşı kesin ve doğal korur.
  • Kolay takılıp çıkartılabilinir.
  •  Pencerelerin ve kapıların kapanmasını  engellemez.
  • Yatak odalarında ve çocuk odalarında güvenle kullanabilirsiniz.
  • Bodrum,banyo ve tuvalet pencerelerinde  kullanabilirsiniz.
  •  Çevre dostudur kesinlikle kimyasal madde içermez.

  Katlanır pileli sineklik; Stor sineklik, kapı   sinekliği, sabit sineklik, menteşeli sineklik, yatay stor sineklik ve basit sineklik. Sistemlerinin kaliteli, estetik görünümlü ve işlevsel sineklik modelleri ile yaşamınıza ayrıcalık katın.

Sağlıklı ve Huzurlu Ortamlar Yaratın

Sağlıklı ve Huzurlu Ortamlar Yaratın
Katlanır sineklik sistemlerinde uygulandığı pencerelerde bakım gerektirmeyen dekoratif tülüyle çok kolay kullanılabilen, katlanılabilen sineklik.

 • %100 haşere koruması
 • Dayanıklı, şeffaf kumaş
 • Manzaranızı engellemezFarklı renk seçenekleri ile evinize dışarıdan da estetik bir görünüm sağlar. Hem yatay, hem dikey pencere şeklinde uygulanabilen sistemlerdir.

Modern ve Şık Tasarım

Modern ve Şık Tasarım
Polyester kumaş ağırlıklı olarak üretilen plise sineklik tülü içerisinden, yırtılmalara ve kopmalara karşı pileli iplerin müthiş uyumu ile birlikte, çerçevesinde paslanmaz alüminyum çıtalar kullanılarak imalatı yapılmaktadır. Şık bir görünümü ile ön plana çıkan plise perde sistemlerinin kapı ve pencereler ile bir bütün halinde gözükmektedir. İstenilen renklerde üretilebilen paslanmaz alüminyum çıta sayesinde mobilyalarınıza uyumlu bir sineklik sistemi tasarlayabilirsiniz. Böylece dekoratif bir görünüm kazanarak evinizde modernliğin bir simgesi olarak kullanabilirsiniz.

Fonksiyonel Kullanım
Pileli ipler sayesinde hareket edebilen plise sineklik, açılıp kapatılırken istenilen seviye de durdurabilme özelliği ile kullanıcılarına fonksiyonel tarzda kullanım sağlar. Böylece isterseniz sinekliğinizi orta seviyeye kadar açık bırakabilir, isterseniz de pencere veya kapının her hangi seviyesine göre ayarlayabilirsiniz. Özellikle pencereden bir bez sirkelerken, sinekliğinizi tamamen açmadan tek eliniz geçecek kadar seviyede açabilirsiniz.

Alan Tasarrufu ve Uzun Ömür

Alan Tasarrufu
Plise sineklik sistemi genellikle kapılar ve pencereler üzerine monte edilmektedir. Açık halde iken monte edildiği alan kadar genişliğe ve yüksekliğe sahiptir. Çıkıntı olarak en fazla 10-15 cm arasında yer kaplar. Kapalı konumda ki plise sineklik tülü katlanarak, paslanmaz çerçevesinin içerisinde toplanarak oldukça ufak bir alan kaplar.

Plise Sineklik Sistemlerinin 5 Avantajı

Uzun Ömürlü
Kaliteli sineklik tülü ve kullanılan malzemelerin tamamının paslanmaz malzemelerinden olmasından dolayı, sineklik çok uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. İplerin kopmalara ve aşınmalara karşı dayanıklı olması da, sinekliğinizi gün içerisinde istediğiniz kadar açıp-kapama yapsanız bile hareket kabiliyetini kaybetmez. Sinekliğiniz ister pencere veya kapının dış tarafında, ister iç tarafında monte edilmiş olması fark etmeden, sürekli güneş ışınlarına maruz kalması durumunda renklerde kesinlikle sararma ve solma gibi bir durum söz konusu değildir.

Hava Sirkülasyonu

Hava Sirkülasyonu
Genellikle sürekli olarak kullanılan mekanların havalandırılması için, balkon kapıları ve pencereler açılmaktadır. Ufak ufak delikli bir biçimde üretilen sineklik tülünden, hava akışını sağlayarak kullanılan mekanın daha ferah olmasını sağlayarak rutubetli olmasını da engelleyebilirsiniz. Böylece hem temiz hava alabilirsiniz hem de ortamın kasvetli olmamasını sağlayabilirsiniz.

Çağdaş Yaşama Yeni Teknolojilerle Değer Katıyoruz.

Sektöründe Ekonomik, Estetik ve Güvenliği Bir Arada Sağlayan, Kaliteli Üretim ve Yaşanabilir Çevre Yaratma Çabasında Olan Firmamız; Kurulduğu Günden Bu Güne Bu Anlayışta Asla Taviz Vermeden, Kalıcı Olmayı ve Sürekli Büyümeyi Hedefleyerek Faaliyetlerini Sürdürmektedir.

Yapı Alanında Onlarca Ürün ve Hizmet Yüzlerce Seçenek

Harika Çözümler Kaliteli Hizmet Anlayışı

Anahtar Teslim Tadilat | İmalat ve Montaj

Bursa’da ev tadilatı ve yapı dekorasyon işlerinde uzman firma. Çakıcı Yapı ®

Çalışmalarımızda başarıyla uyguluyoruz ve geleneksel olanlarla bütünleşiyoruz. Daha İyi Bir Dünya İnşa Ediyoruz! Ekibimiz Kaliteli Hizmet ve Çalışmaya Kendini Adamıştır.Müşteri Memnuniyetini, Hizmet ve Üründe Kaliteyi İlke Edinen Firmamız, Müşteri İlişkilerinin ‘Satışa Kadar’ Değil, Özellikle ‘Satıştan Sonra’ Başladığını Bilen, Herhangi Bir Teknik Aksaklık Durumu Müşterinin Yanında Olabilmektir.

Yüksek Teknoloji
İmalat ve Montaj

Daha iyi hizmet sunmak için en son donanımları, malzemeleri, teknolojileri ve gelişmeleri kullanıyoruz.

Kaliteli Malzeme
Uygun Fiyat Garantisi

Kaliteden ödün vermeden uygun fiyat politikamızı sürdürürbilmek ve daha iyi hizmet sunmak için çalışıyoruz.

Modern Tasarım
Trend Dekorasyonlar

Yetenekli ve deneyimli tasarımcılarımız, herhangi bir tarzda hayal ettiğiniz herhangi bir projeyi oluşturabilir.

Download WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
Download WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
download udemy paid course for free
download intex firmware
Free Download WordPress Themes
free download udemy paid course
× Whatsapp Hattı