PVC Doğrama Sistemleri

Çakıcı Yapı ® Dekorasyon Bursa PVC Doğrama Sistemleri

PVC açılımı Poli Vinil Klorürden gelir. Plastikleştiriciler, pigmentler ve kimyasallardan oluştuğu bilindiği üzere polivinil klorürün bileşenlerinin bir araya gelmesiyle elde edilir. Pratik kullanım olanakları sunması bakımından pencere ve kapı sistemlerinde sıklıkla kullanılan bir malzemedir.

PVC pencere sistemleri, doğal ışık ihtiyacını maksimum seviyede karşılayacak şekilde duvar ölçülerine uygun tasarlanır. Pencere sistemleri ile ilgili üretici ve uygulayıcı firmalar tarafından tasarlanan PVC pencere sistemleri detayları mevcuttur.

Su geçirmezlik nitelikleri taşıyan ve yalıtım

Su geçirmezlik nitelikleri taşıyan ve yalıtım konusunda kullanıcıları memnun eden PVC pencere sistemleri tek camlı, çift camlı ya da üç camlı üretilmektedirler. Cam sayısı arttıkça aradığı yalıtım boşlukları artar ve hapseder. Soğuk hava sızıntılarına karşı sizi kışa hazırlayacak bir ısı sızdırmazlık özellikleri taşır ve daha az yakıt enerjisi harcamanızı sağlaması bakımından katkı sağlar.

Açılır kanatlı, sürgülü ya da katlanır modeller

PVC pencere sistemleri ile ilgili açılır kanatlı, sürgülü ya da katlanır modeller gibi açılış sistemleri değişmektedir. Mevcut mekanda alan tasarrufu sağlayan kanat sistemleri kullanım alanına göre tasarlanabilir. PVC pencere sistemleri ile ilgili örnekleri bir araya getirdik, kullanıcı ihtiyaçlarına göre en uygun modeli seçebilirsiniz.

Ne Amaçla Kullanılır ?

Ne Amaçla Kullanılır ?

Pvc doğrama kapı, pencere gibi materyallerin hazırlanmasında kullanılır.Bize gerekli olan kapı ve pencerelere sahip olabilmek için hepsinin PVC doğramadan geçirilmesi gerekmektedir.
PVC doğrama konusunda dikkat edilmesi gereken birkaç konu vardır.Bunlarda biri de; yağış.Çok yağışlı havalarda su kanallarının temizlenmesine özen gösterilmesi gerekmektedir.

PVC Doğrama Nedir ?

PVC Doğrama Nedir ?

Kapı, orta kayıt, pencere, kanat gibi birçok kullanıma açık ürünlerin hazırlanmasına ve kullanım panellerine PVC doğrama denir.Artık inşaa edilen binalarda PVC pencere kullanımı zorlaşmıştır. Sağlık açısından hiçbir göz önünde bulundurulmaz.

Bakımı Zorlayıcı Mıdır ?

Bakımı Zorlayıcı Mıdır ?

Zordan kıyasla bakılması gereken bir gereçtir.Kullanım panellerinin zararsız bir vaziyette kullanacak olan kişilere ulaşması için bakılması, kontrol edilmesi ve dikkat edilmesi gerekmektedir.Bunun dışında bakım basit ve kullanım açısından iş kolaylaştıran ve zaman kaybı olmadan işi basitleştiren bir paneldir.

Çağdaş Yaşama Yeni Teknolojilerle Değer Katıyoruz.

Sektöründe Ekonomik, Estetik ve Güvenliği Bir Arada Sağlayan, Kaliteli Üretim ve Yaşanabilir Çevre Yaratma Çabasında Olan Firmamız; Kurulduğu Günden Bu Güne Bu Anlayışta Asla Taviz Vermeden, Kalıcı Olmayı ve Sürekli Büyümeyi Hedefleyerek Faaliyetlerini Sürdürmektedir.

Yapı Alanında Onlarca Ürün ve Hizmet Yüzlerce Seçenek

Harika Çözümler Kaliteli Hizmet Anlayışı

Anahtar Teslim Tadilat | İmalat ve Montaj

Bursa’da ev tadilatı ve yapı dekorasyon işlerinde uzman firma. Çakıcı Yapı ®

Çalışmalarımızda başarıyla uyguluyoruz ve geleneksel olanlarla bütünleşiyoruz. Daha İyi Bir Dünya İnşa Ediyoruz! Ekibimiz Kaliteli Hizmet ve Çalışmaya Kendini Adamıştır.Müşteri Memnuniyetini, Hizmet ve Üründe Kaliteyi İlke Edinen Firmamız, Müşteri İlişkilerinin ‘Satışa Kadar’ Değil, Özellikle ‘Satıştan Sonra’ Başladığını Bilen, Herhangi Bir Teknik Aksaklık Durumu Müşterinin Yanında Olabilmektir.

Yüksek Teknoloji
İmalat ve Montaj

Daha iyi hizmet sunmak için en son donanımları, malzemeleri, teknolojileri ve gelişmeleri kullanıyoruz.

Kaliteli Malzeme
Uygun Fiyat Garantisi

Kaliteden ödün vermeden uygun fiyat politikamızı sürdürürbilmek ve daha iyi hizmet sunmak için çalışıyoruz.

Modern Tasarım
Trend Dekorasyonlar

Yetenekli ve deneyimli tasarımcılarımız, herhangi bir tarzda hayal ettiğiniz herhangi bir projeyi oluşturabilir.

Download WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
Download WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
free download udemy paid course
download karbonn firmware
Download Premium WordPress Themes Free
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
× Whatsapp Hattı