Ferforje ve Demir Doğrama Sistemleri

Çakıcı Yapı ® Dekorasyon Bursa Kamelya, Pergola ve Çardak

AKILLI ÇATI
Tek tuşla yönlendirebileceğiniz Akıllı Çatı (smart roof), açılır-kapanır ve aralanabilir özelliği, dizaynı, sınırsız renk seçeneği ile tamamıyla alüminyum panel ve konstrüksiyondan üretilen, üst düzey Patentli bir mühendislik harikasıdır. Bu sıra dışı görkemli tasarımın sağladığı rahatlatıcı atmosferle özel mekanlarınız da misafirleriniz, işlettiğiniz mekanlar da müşterilerinize keyifli anlar yaşatır. Sigara yasağının getirdiği kısıtlamaya maruz kalmadan huzurlu anlar yaşamanıza olanak tanıyan Akıllı Çatı, özellikle işletmelerin tercih sebebidir. Tasarımın zarif hatları, samimi bir ortam sağlar ve unutulmaz hatıraları garantiler.
PERGOLA KATLAMALI TENTE
Dış mekanınızda bulunan alanlardan her türlü hava koşulunda, en verimli biçimde faydalanmak için açılır – kapanır sistemler sunuyoruz. Sonsuz renk seçeneği, özel kaplamalı kumaşı ve mimari tasarımıyla şık yaklaşımlar oluşturuyoruz. Ürünlerimiz her türlü dış mekana uygulanabilir ve konforlu bir iç mekan oluşturmanızı sağlar.

Kamelya, Pergola ve Çardak Hizmeti

Demir Kamelya

Metal Kamelya, kamelya modellerimizden bir diğeri de metal kamelyadır. Ahşap kamelya her ne kadar sıklıkla karşımıza çıksa günümüzde çokca rastlasak da metal kamelya nın yeride günümüzde azımsanmayacak kadar çoktur. Özellikle son yıllarda gözle görülür bir artış görülmüştür. Estetik görünümü ve sağlam yapısı ile metal kamelya nın tercih edilme oranı bir hayli yüksektir. Ama yinede ahşap kamelya ile kıyaslandığında sayıca geride kalmaktadır. Metal Kamelya 80x80x2,5 mm kutu profilden imal edilmektedir. Alt panellerin yerden yüksekliği yaklaşık 80 cm dir.

Üst paneller ise 30 cm dir. Kamelyamızın 2. çatısı diğer isimleri ile söylemek gerekirse kuşluk, güvercinlik diye tabir ettiğimiz çatının yüksekliği 35 cm  dir. Lambri üzeri şıngıl uygulması ile çatı estetik bir görünüm kazanmaktadır. Buradaki tercih ettiğimiz şıngıl türü ise yonca yapraklı şıngıldır. Şıngılda da renk çeşidi olarak 2 farklı rengimiz bulunmaktadır. Bunlar kırmızı ve yeşildir. En çok tercih edilen şıngıl renginden bahsetmek gerekirse hiç şüphesiz bu renk yeşildir. Kamelyamızın diğer ismi ile hitap etmek istersek çardak diye seslenmiş olduğumuz bu ürünün metal aksamları asla değiştirmeyeceğimiz bir yöntem olan elektrostatik fırın boya ile boyanmasıdır. Daha öncede belirtmiş olduğumuz gibi her renge boyanabilmektedir.

Demir Kamelya Çeşitleri Fiyatları

Burada da en çok tercih edilen renk siyahtır. Metal aksamlardan sonra biraz da ahşap aksamlardan bahsetmek gerekirse ahşap kısımlarda da her zamankı olmazsa olmazımız ahşapın emprenyeli olmasıdır.Kamelyamızın iç oturakları 10×5 latalardan imal edilerek ve uçları pahlama yapılarak kullanmış olduğumuz ahşaplardan oluşmaktadır. Her sıra oturak için 4 adet lata kullanılmaktadır. Burada da renk olayından bahsetmek gerekirse en çok tercih edilen emprenye rengi açık ara farkla yeşil emprenyedir.

Demir Kamelya Modelleri Fiyatları

Emprenyenin özelliklerinden tekrar bahsetmek gerekirse , emprenye; kurtlanma, böceklenme, küflenme vb. etkenlere karşı ahşabı dış mekan ortamnda korumaktadır. Metal kamelya nın 3×3 altıgen olarak imal ettiğimiz bu ürünü 4×4 sekizgen olarak da imal edebiliriz. Veya daha farklı geometrik desenler ile de imal edilebilmektedir. Kamelyamızın yerden yüksekliği yaklaşık 3 metre civarındadır.Metal Kamelya, Kamelya fiyatları, Çardak fiyatlarıKamelya modelleri ve daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Anahtar Teslim Tadilat | İmalat ve Montaj

Bursa’da ev tadilatı ve yapı dekorasyon işlerinde uzman firma. Çakıcı Yapı ®

Çalışmalarımızda başarıyla uyguluyoruz ve geleneksel olanlarla bütünleşiyoruz. Daha İyi Bir Dünya İnşa Ediyoruz! Ekibimiz Kaliteli Hizmet ve Çalışmaya Kendini Adamıştır.Müşteri Memnuniyetini, Hizmet ve Üründe Kaliteyi İlke Edinen Firmamız, Müşteri İlişkilerinin ‘Satışa Kadar’ Değil, Özellikle ‘Satıştan Sonra’ Başladığını Bilen, Herhangi Bir Teknik Aksaklık Durumu Müşterinin Yanında Olabilmektir.

Yüksek Teknoloji
İmalat ve Montaj

Daha iyi hizmet sunmak için en son donanımları, malzemeleri, teknolojileri ve gelişmeleri kullanıyoruz.

Kaliteli Malzeme
Uygun Fiyat Garantisi

Kaliteden ödün vermeden uygun fiyat politikamızı sürdürürbilmek ve daha iyi hizmet sunmak için çalışıyoruz.

Modern Tasarım
Trend Dekorasyonlar

Yetenekli ve deneyimli tasarımcılarımız, herhangi bir tarzda hayal ettiğiniz herhangi bir projeyi oluşturabilir.

Download Best WordPress Themes Free Download
Free Download WordPress Themes
Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
udemy course download free
download karbonn firmware
Premium WordPress Themes Download
udemy paid course free download
× Whatsapp Hattı