İç ve Dış Cephe Kaplama Sistemleri

Çakıcı Yapı ® Dekorasyon Bursa İç ve Dış Cephe Kaplama

Giydirme cepheleri, cephede kullanılan panellerin ağırlığına bağlı olarak 2 farklı şekilde sınıflandırmak mümkün olabilmektedir. Buna göre, ağırlığı 100 kg/m2’den büyük olan panellerden oluşan sisteme “Ağır Asma Giydirme Cephe”, 100 kg/m2’den küçük panellerden oluşan sisteme ise “Hafif Asma Giydirme Cephe” adı verilmektedir.

Ağır asma giydirme cepheler, beton esaslı panellerden oluşan giydirme cephe sistemidir. Bu elemanların oluşumunda, normal beton, hafif beton ve gazbeton gibi malzemeler kullanılmaktadır.
Betonun, ısı iletkenlik katsayısı yüksek bir malzeme olması, beton esaslı hazır elemanların kullanıldığı ağır asma giydirme cephe sistemlerinde ısı yalıtımı uygulamasını zorunlu kılmaktadır. Bunun yanı sıra, ağır oluşları nedeniyle bina taşıyıcı sistemine daha çok ölü yük getirmektedirler. Bu yük, bağlantı elemanlarının detaylandırılmasında maksimum dikkat ve kontrolü gerektirmektedir. Taşıma ve depolama evrelerinde hatalı şekilde istiflenmeleri hasar görmelerine sebep olacağından, bu konuya ekstra özen gösterilmesi önerilmektedir.

Giydirme Cephe Özellikleri Ve Avantajları

  • Güneş ışınlarından ve zararlı dış etkenlerden korur.
  • Binaları yağmurdan, kinetik enerjiden, kapiler su emmesinden korur.
  • Yalıtım kullanılmasına imkan sağlayarak enerji tasarrufu sağlar.
  • Çatlakların görünmesini önler, muhtemel şekil hatalarını giderir.
  • Koruyucudur. Hava etkilerine dayanımı sayesinde kapladığı alanı korur.
  • Renk ve doku bozuklukları olmaz.
  • Ekonomiktir. Uygun fiyata tam koruma sağlar.
  • Çevre dostudur, fonksiyoneldir, estetiktir, hafiftir, gürültüden korur.
  • İşleme kolaylığı, farklı renk alternatifleri ve mukavemeti sayesinde yaratıcılığınızı dilediğiniz gibi kullanmanızı sağlar.
  • Uygulamada en iyi sonucu verir.

Ağır Asma Giydirme Cephe

Giydirme cepheleri, cephede kullanılan panellerin ağırlığına bağlı olarak 2 farklı şekilde sınıflandırmak mümkün olabilmektedir.

Buna göre, ağırlığı 100 kg/m2’den büyük olan panellerden oluşan sisteme
“Ağır Asma Giydirme Cephe”,
100 kg/m2’den küçük panellerden oluşan sisteme ise
“Hafif Asma Giydirme Cephe” adı verilmektedir.

*Hafif ve az kalınlık*Seri üretim imkanı*Hızlı bir şekilde uygulama imkanı*Parçalarının taşınma uygunluğu *Temizliğinin kolay olması*Estetik olması*Toz, kir geçirmemes

Bakım ve Onarım Gerektirmez

Bakım ve Onarım Gerektirmez

Bakım gerektirmeyen, renkli ve dayanıklı dış cephe kaplama
Kendinden destekli ve yoğun bir yapıya sahip kompakt laminat, bağlantı noktaları, vidalar, cıvatalar ve diğer mekanik düzenlemeleri bir arada sağlam bir şekilde tutmayı sağlar. Kompakt laminat dış cephe kaplama ya sahip binalar, harici bir koruma veya mantolama gerektirmez. Gözeneksiz, gergin ve darbe geçirmezliğinin yanında, kolayca işlenebilir, şekil verilebilir ve doğanın renklerini yüzeyinde taşıyabilir olması da diğer avantajlarından.

Kolay Kurulum

Kolay Kurulum

Kusursuz bir tasarıma ulaşmanın yolu, üretimin ve kurulumun en doğru şekilde yerine getirilmesinden geçmektedir. İdeal Kabin uzman teknik ekibi ileri teknoloji araçlar kullanarak, çeşitli kurulum metotları ve yüzey seçenekleri sunuyor. Bu sayede müşterilerimiz, iç cephe kaplama için istedikleri dokunuşu yapmakta tamamen özgür davranabiliyor.

Kullanım Alanları

Kullanım Alanları

apıların iç ve dış cephe uygulamalarında, Ticaret, iş-alışveriş merkezlerinde, dükkânlarda, Banka ve otel cephe uygulamalarında, Havaalanları, tren garları, otobüs terminallerinde, Tünel – Metro istasyonları iç yüzey kaplamalarında, Stadyum ve spor kompleksi uygulamalarında, Eski binaların yenileme uygulamalarında, Her türlü balkon dekorasyon uygulamalarında, Her türlü kolon – kiriş kaplama uygulamalarında, Saçak, Tavan kaplama uygulamalarında, Ofis uygulamalarında, Reklam ve ilan pano tasarım ve uygulamalarında, Benzin istasyonlarında, Otobüs, metro duraklarında, Sergi fuar merkezlerinde ve stand uygulamalarında, Her türlü işaret, yönlendirme levhalarında, Yürüyen merdivenler, asansörlerde,

Çağdaş Yaşama Yeni Teknolojilerle Değer Katıyoruz.

Sektöründe Ekonomik, Estetik ve Güvenliği Bir Arada Sağlayan, Kaliteli Üretim ve Yaşanabilir Çevre Yaratma Çabasında Olan Firmamız; Kurulduğu Günden Bu Güne Bu Anlayışta Asla Taviz Vermeden, Kalıcı Olmayı ve Sürekli Büyümeyi Hedefleyerek Faaliyetlerini Sürdürmektedir.

Yapı Alanında Onlarca Ürün ve Hizmet Yüzlerce Seçenek

Harika Çözümler Kaliteli Hizmet Anlayışı

Anahtar Teslim Tadilat | İmalat ve Montaj

Bursa’da ev tadilatı ve yapı dekorasyon işlerinde uzman firma. Çakıcı Yapı ®

Çalışmalarımızda başarıyla uyguluyoruz ve geleneksel olanlarla bütünleşiyoruz. Daha İyi Bir Dünya İnşa Ediyoruz! Ekibimiz Kaliteli Hizmet ve Çalışmaya Kendini Adamıştır.Müşteri Memnuniyetini, Hizmet ve Üründe Kaliteyi İlke Edinen Firmamız, Müşteri İlişkilerinin ‘Satışa Kadar’ Değil, Özellikle ‘Satıştan Sonra’ Başladığını Bilen, Herhangi Bir Teknik Aksaklık Durumu Müşterinin Yanında Olabilmektir.

Yüksek Teknoloji
İmalat ve Montaj

Daha iyi hizmet sunmak için en son donanımları, malzemeleri, teknolojileri ve gelişmeleri kullanıyoruz.

Kaliteli Malzeme
Uygun Fiyat Garantisi

Kaliteden ödün vermeden uygun fiyat politikamızı sürdürürbilmek ve daha iyi hizmet sunmak için çalışıyoruz.

Modern Tasarım
Trend Dekorasyonlar

Yetenekli ve deneyimli tasarımcılarımız, herhangi bir tarzda hayal ettiğiniz herhangi bir projeyi oluşturabilir.

Download Premium WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
Premium WordPress Themes Download
Download WordPress Themes
udemy paid course free download
download redmi firmware
Download Premium WordPress Themes Free
free online course
× Whatsapp Hattı