Ferforje ve Demir Doğrama Sistemleri

Çakıcı Yapı ® Dekorasyon Bursa Ferforje Merdiven Korkulukları

Ev, villa, yazlık veya ofislerin iç merdivenlerinde sıkça tercih edilen ferforje merdiven korkulukları bulunduğu yere dekor anlamında son derece pozitif katkılar sunarlar. Demirin neredeyse sanatsal motiflerle sayısız tasarımda tasarlanabildiği bu korkuluklar dayanıklılık açısından da ahşap korkuluklara nazaran çok daha güçlüdürler. Keza ahşabın da, ferforjenin de hitap ettiği kitle ayrıdır desek yalan söylemiş olmayız. Fakat ahşap basamaklı ve ferforje korkuluklu bir merdivenin de görünüm açısından çok zevkli olacağını eklememiz gerekli diye düşünüyoruz. Ferforje sonuç olarak demirden üretildiğinden ahşap korkuluklara nazaran çok daha güvenlidirler. Bunlara ek olarak ferforje korkuluklar iç merdivenler dışında dışarıdaki merdivenler için de kullanıma son derece elverişli ürünlerdir. Dışarıda iklim şartlarından etkilenmez, deforme olmaz ve neredeyse hiç bakım gerektirmez bu korkuluklar.

Merdivenlerinize yapacağınız ufak denecek bir yatırım ile evinizin değerini binlerce lira arttırmış olursunuz. Özellikle altın ve gümüş renkte simli boyalar kullanılarak özenle üretilen korkuluklarımız evinizin daha görkemli görünmesini sağlarlar. Tarihi film meraklıları bilirler. Eski krallıkları anlatan filmlerin çoğunda sarayların ferforjeler ile süslendiğini görmüşüzdür. Demirin ihtişama dönüştüğü bu ürünler günümüzde aynı estetik zevke sahip insanların mekanlarını süslemektedir.

Ferforje adına yapılabilecek korkuluk tasarımları o kadar çok çeşide sahip ki buraya hepsini koymamız hemen hemen imkansız. Siz bize nasıl bir model düşündüğünüzü anlatabilirseniz konusunda uzman ustalarımız size en uygun birkaç modeli sunacak ve daha kolay sonuca ulaşmanızı sağlayacaklardır. Yılların verdiği birikim ve tecrübelerimizi paylaşmak ve ferforjenin büyüsünü mekanınızda yaşamak isterseniz hizmetizdeyiz.

Ferforje Merdiven Korkulukları Hizmeti

Yapılarda güvenlik, özellikle can güvenliği yapının tüm diğer özelliklerini önüne geçmek durumundadır. İnsan hayatını koruyacaklar tedbir, tasarım özelliklerinin önüne geçer. Merdiven korkulukları imal edilirken farklı standartlar tercih edilebilir. Örneğin içi boş profillerden korkuluk yapılabileceği gibi, alüminyum ve buna benzer alaşımlardan imal edilen ve zemine basitçe monte edilen korkuluklar da kimi yapılarda kullanılmaktadır.

Yapılarda güvenlik, özellikle can güvenliği yapının tüm diğer özelliklerini önüne geçmek durumundadır. İnsan hayatını koruyacaklar tedbir, tasarım özelliklerinin önüne geçer. Merdiven korkulukları imal edilirken farklı standartlar tercih edilebilir. Örneğin içi boş profillerden korkuluk yapılabileceği gibi, alüminyum ve buna benzer alaşımlardan imal edilen ve zemine basitçe monte edilen korkuluklar da kimi yapılarda kullanılmaktadır. Ancak bu tip güvenlik tedbirleri maalesef yeterli güvenlik seviyesini arz edemezler. Zira merdiven korkuluklarının bir veya birkaç insanın ağırlığı değil çok daha fazla ağırlıkları taşıyabiliyor olması gerekir. Acil durumlarda baskı görmesi halinde dayanabilmesi, yangın ve deprem gibi hallerde formunu yitirmemesi gerekir. Ferforje merdiven korkulukları; bu noktada ihtiyacı tam anlamıyla karşılayabilen ürünlerdir. İnşa esnasında veya daha sonra kapıya monte edilebilir çok yüksek ağırlıkları kolayca tolere edebilirler. Ferforje teknenin yapısı gereği, her ne kadar ince profiller kullanılsa da, bu profilleri bir gülme eğilimi oldukça düşüktür. Ayrıca çok yüksek ısılarda formlarını korur ve olası deprem hallerinde bir destek görevi görebilirler. Tabii ferforjenin bir diğer önemli özelliği, son derece estetik bir yapıya sahip olmasıdır. Tüm bu özelliklerinin bir araya koyduğumuzda, ferforje merdiven korkulukları yapılarda tercih edilecek yani korkuluk türü olarak öne çıkmaktadır.

Neden ferforje merdiven korkulukları kullanılmalıdır?

Ferforje korkuluklarını çok farklı modelleri ile birçok yapıda görmek mümkündür. Farklı tasarımları söz konusu olan korkuluklar, dayanıklılığı ile de birçok kişinin tercih nedeni olmuştur. Ferforje merdiven korkulukları dayanıklılığı ile birlikte hem zarif hem de çağdaşlık katan görünümleri sayesinde bulunduğu ortamda kendine özgün tarzlarıyla farklı bir atmosfer yaratır. Uzun soluklu kullanabilme imkânları ile kaliteye daha uygun bir şekilde ulaşmak mümkün olur. Devamlı gelişen ve yenilenen teknoloji sayesinde imal edilen korkuluklar çok fazla yüke maruz kalabilme özelliğine sahiptir. Aynı zamanda bu yüklere maruz kaldığında herhangi bir bozulma, ezilme ya da kırılma meydana gelmez. Bu şekilde de ferforje merdiven korkulukları uzun zaman kullanabilme olanağı sağlanmış olunur. Ortaklar ferforje; her yapı için farklı tasarım özelliklerine sahip ferforje merdiven korkulukları üretebilmektedir. Kurumsal boyutta veya bireysel olarak bizden bu ürünleri talep edebilir en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Anahtar Teslim Tadilat | İmalat ve Montaj

Bursa’da ev tadilatı ve yapı dekorasyon işlerinde uzman firma. Çakıcı Yapı ®

Çalışmalarımızda başarıyla uyguluyoruz ve geleneksel olanlarla bütünleşiyoruz. Daha İyi Bir Dünya İnşa Ediyoruz! Ekibimiz Kaliteli Hizmet ve Çalışmaya Kendini Adamıştır.Müşteri Memnuniyetini, Hizmet ve Üründe Kaliteyi İlke Edinen Firmamız, Müşteri İlişkilerinin ‘Satışa Kadar’ Değil, Özellikle ‘Satıştan Sonra’ Başladığını Bilen, Herhangi Bir Teknik Aksaklık Durumu Müşterinin Yanında Olabilmektir.

Yüksek Teknoloji
İmalat ve Montaj

Daha iyi hizmet sunmak için en son donanımları, malzemeleri, teknolojileri ve gelişmeleri kullanıyoruz.

Kaliteli Malzeme
Uygun Fiyat Garantisi

Kaliteden ödün vermeden uygun fiyat politikamızı sürdürürbilmek ve daha iyi hizmet sunmak için çalışıyoruz.

Modern Tasarım
Trend Dekorasyonlar

Yetenekli ve deneyimli tasarımcılarımız, herhangi bir tarzda hayal ettiğiniz herhangi bir projeyi oluşturabilir.

Download Premium WordPress Themes Free
Download Premium WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
Premium WordPress Themes Download
lynda course free download
download karbonn firmware
Download WordPress Themes Free
lynda course free download
× Whatsapp Hattı