Ferforje ve Demir Doğrama Sistemleri

Çakıcı Yapı ® Dekorasyon Bursa Ferforje Duvar Üstü Korkuluklar

Duvar üstü korkuluklar, birçok farklı yapıda kullanılmaktadır. Örneğin; bahçe duvarları, okul, cami, hastane gibi halka açık yerler, oteller ve kafeler sadece birkaç kullanım alanlarından biridir. Kullanım sebepleri arasında görsel bir güzellik ve bütünlük sağlamak vardır. Yüksek duvarların üstünde bulunan ferforje korkuluklar görkemli ve şık bir algı yaratır. Ve aynı zamanda da güvenlik açısından bu duvar üstünde duran modeller daha uygun olacaktır.

Bahçelerin duvar üstü bahçe korkuluğu modelleri de yine aynı şekilde bahçeye görsel bir güzellik katma amacıyla yapılır. Ayrıca, bahçenin güvenli kalmasına da yardımcı oluyor. Yüksek duvarlar ile çevrelenmiş ve üzerinde korkuluklar bulunduran bir bahçe her zaman daha güvenli haldedir. Çocuk sahibi iseniz ve bahçeniz varsa mutlaka çocuklarınızı güvende tutmak amacıyla mutlaka yaptırmalısınız. Evcil hayvanlarınız varsa ve onları dışarıdaki tehlikelerden korumak istiyorsanız yine sizin en büyük yardımcınız korkuluk olacaktır.

Görselimizde kullandığımız model, yarım yükseklikte bir duvarın üstüne yapılmış korkuluk modelidir. Bu modelde sade bir tasarım tercih edilmiştir. Bu sade tasarımı uygulamak için ekiplerimiz gerekli ölçümleri yapmış ve ardından montajını gerçekleştirmiştir. Duvar ve duvarın üzerindeki lambalar ile sağladığı uyum dış cephede fark yaratmıştır. Bu farklı tasarım dış cephenin ve dolayısıyla evin de değerine değer katmıştır.

Duvar üzeri korkulukları sadece bu şekilde değil, birçok şekilde tasarlamak mümkündür. İçerinin görünmemesini tercih eden müşteriler buzlu cam detaylarını sıklıkla tercih etmektedir. Ya da daha güvenli olmasını tercih edenler daha yüksek ferforje korkuluklarını tercih etmektedir. Altın, gümüş detaylı modeller de sıkça tercih edilmektedir. Çevrelediği alan, alanın uygunluğu ve genişliği bunları belirlemede rol oynar. Ve aynı zamanda birçok farklı neden de bunların değişiklik yapmasında etkin rol oynamaktadır. Bahçe duvar korkuluk modelleri motifler açısından da oldukça önem arz eden konular arasında yer alıyor. Bahçe korkuluk modelleri için çok farklı renklerde ve dokularda ferforje korkuluk örnekleri yer almaktadır.

Duvar üstü bahçe korkuluk fiyatları, metrekare başına hesaplanır. Seçilen modellerin metrekare ücretleri, işçilik gibi detaylar göz önünde bulundurularak bir fiyat belirlenir. Her bütçeye uygun korkuluklara sitemizden ulaşabilmeniz mümkündür. Duvar üstü bahçe korkulukları fiyat belirlemesi konusunda birkaç farklı etken üstünden hesaplanma yapılmaktadır. Ve birkaç farklı etken fiyat konusunda değişikliğe yol açmaktadır. Ortaklar Ferforje her konuda olduğu ferforje duvar korkuluk modelleri üstünde de fiyat açısından cep yakmayan bir firmadır. Hem kalitesini her zaman ortaya koymaktadır. Hem de aynı zamanda bununla berber size birkaç farklı avantaj da sağlamaktadır. Müşteri memnuniyeti bunlardan sadece bir tanesidir.

Ferforje Duvar Üstü Korkuluklar Hizmeti

Ferforje halihazırda, çevre düzenlemesinde kullanılan korkuluk türlerinin en yaygın kullanılanıdır. Yeni nesil çit uygulamaları bu alanda bir dönem çok tercih edilmiş olsa da, bu ürünlerin mukavemetinin çok yüksek olmaması Güvenlik bakımından zafiyeti neden olmaları sonucunu doğurmuş ve ferforje sektördeki Lider konumunu korumaya devam etmiştir. Farklı yüksekliklerde, çeşitli estetik özellikler katılarak üretilen duvar üstü ferforje korkuluklar, neredeyse hiç bir güvenlik riski söz konusu olmaksızın, şlev görebilmekte ve uzun yıllar İlk günkü formunu koruya bilmektedir. Ortaklar Ferforje; istenilen büyüklükte ferforje duvar üstü korkuluklar üretebilmekte, her alanda güvenlik özelliklerini en üst seviyeye taşıyabilmektedir.

Ferforje neden güvenlidir?

Ferforje, yapısı itibariyle basit araçlarla eğilip bükülemeyen kırılamayan bir materyaldir. Bu ürünü kesmek ve esnetmek ciddi araçlar kullanılmaksızın mümkün değildir. Bahçe çevrelerinde ve güvenlik ihtiyacı bulunan tüm alanlarda ferforje duvar üstü korkuluklar en yüksek güvenlik standartlarını sağlamak için yeterlidir. Her ne kadar bükülmez olsa da, demir aralıklarının çok uzun olması durumunda belli bir esneme payı söz konusu olduğundan, özellikle yüksek uygulamalarda, dilim aralıklarına eklentiler kaynatılarak eğilmeleri imkansız hale getirilir. Bu sayede materyalin doğasında var olan küçük esneme payı da ortadan kaldırılmış olur. Sivri uçlu tepe noktaları, bu uygulamalardan atlanarak geçilmesini de imkansız hale getir. Tüm bu nedenlerden dolayı ferforje duvar korkulukları en etkili güvenlik araçlarının başında yer alır.

Evlerde, okullarda ya da fabrikalarda alanın çevresini duvar ile örüp, olduğundan daha fazla güvenlik sağlanması için de değişik seçimler yapmak mümkündür. Mesela duvarın üzerine duvar üstü korkuluk yapılarak izinsiz girişlerin olmasını önlemek ve güvenliği arttırmak olanaklaşır. Kullanışlılığı ve zarifliği sebebi ile ferforje duvar üstü korkuluklar tercih edilir. Korkulukların yüksekliği duvarın uzunluğuna göre boyutlandırmak gerekir. Bu şekilde de alana izinsiz girilmesi imkânsızlaşır. Ayrıca kolay bir şekilde montajlanabilmesi ile duvara çok kısa zamanda montajlanan korkuluklar kullanımı hazır hale gelir. Ferforje korkuluklar ile hem güvenlik açısından önlem alınmış hem de bakıldığında güzel bir görüntü meydana gelmiş olur. Ayrıca kişilerin isteklerine göre de üretimin yapılması söz konusudur. Ortaklar Ferforje ürün uygulamalarına, dilediğiniz zaman sahip olabilir, herhangi bir proje için bizden ürün desteği talebinde bulunabilirsiniz.

Anahtar Teslim Tadilat | İmalat ve Montaj

Bursa’da ev tadilatı ve yapı dekorasyon işlerinde uzman firma. Çakıcı Yapı ®

Çalışmalarımızda başarıyla uyguluyoruz ve geleneksel olanlarla bütünleşiyoruz. Daha İyi Bir Dünya İnşa Ediyoruz! Ekibimiz Kaliteli Hizmet ve Çalışmaya Kendini Adamıştır.Müşteri Memnuniyetini, Hizmet ve Üründe Kaliteyi İlke Edinen Firmamız, Müşteri İlişkilerinin ‘Satışa Kadar’ Değil, Özellikle ‘Satıştan Sonra’ Başladığını Bilen, Herhangi Bir Teknik Aksaklık Durumu Müşterinin Yanında Olabilmektir.

Yüksek Teknoloji
İmalat ve Montaj

Daha iyi hizmet sunmak için en son donanımları, malzemeleri, teknolojileri ve gelişmeleri kullanıyoruz.

Kaliteli Malzeme
Uygun Fiyat Garantisi

Kaliteden ödün vermeden uygun fiyat politikamızı sürdürürbilmek ve daha iyi hizmet sunmak için çalışıyoruz.

Modern Tasarım
Trend Dekorasyonlar

Yetenekli ve deneyimli tasarımcılarımız, herhangi bir tarzda hayal ettiğiniz herhangi bir projeyi oluşturabilir.

Premium WordPress Themes Download
Download WordPress Themes Free
Download WordPress Themes Free
Download WordPress Themes
online free course
download lava firmware
Premium WordPress Themes Download
free download udemy course
× Whatsapp Hattı