Cam Balkon Sistemleri

Çakıcı Yapı ® Dekorasyon Bursa Cam Balkon Sistemleri

Yazlık, villa, balkon, otel, cafe gibi mekanlarda estetik ve konforu bir arada sunan,camların katlanarak ve aynı noktaya toplanabilme özelliği ile mevsimsel değişliklere en iyi cevap veren sistemdir.
Bu sayede güzel hava şartlarında açık tutara hiç kapatılmamış gibi mekanlarda yararlanabilmesini sağlar. Atıl alanları ve farklı nedenle değerlendiremediğimiz yerleri kapatma ve olumsuz şartlardan korumak için kullandığımız sistemlere cam balkon sistemleri denmektedir. Bir çok farklı uygulama çeşitleri bulunan bu sistemler kimi zaman evinizin balkonu için çözüm olurken kimi zaman alanı geniş bir terasın kapatılmasında yada ticari bir mekanınızda değerlendiremediğiniz alanların en kullanışlı hale gelmesinde katkı vermektedir. Yaptırmış olduğunuz sistem hangi marka olursa olsun firmamızdan tamir ve onarım konusunda destek alabilirsiniz. Firmamız yedek parça hizmetlerinden düzenli veya gerekli durumlarda servis sağlayıcısı konumundadır. Bir çok sistem belirli bir kullanım sonrasında fitil sorunları, mekanik sorunlar ve kullanıcı bazlı sorunlar yaşayabilmektedir. Bizlerden ürün almış her müşterimiz satış sonrası hizmeti devamlı alabilmektedir.

Cam balkon sistemlerinde eskiye göre izolasyon yalıtım daha kuvvetlidir. Yağmur sularının mutlaka bir yol bulup sızdığı sistemlerde yapılan yanlışlar kalitesiz fitil kullanımı ve yanlış montaj yapılmaktan kaynaklanmaktadır. Profesyonel bir cam balkon firması doğru uygulama ve montajla iyi bir izolasyon yapabilir.
İstediğiniz ölçülerde ve kalitede sizlere en iyi işçilik ve montaj hizmeti en uygun fiyatlara yapmaktayız. Sizlere sağlıklı cam balkon fiyatları verebilmemiz için uygulama yapılacak alan ve metraj bilgilerine tam sahip olmamız gerekmektedir. Firmamız sizlere yüksek kalitedeki ürünleri en ekonomik fiyatlarla sunmaktadır. Genelde cam balkonlar kullanıldıkları alanlara ömrü belirlenmektedir. Evlerde çok daha uzun süre kullanım ömrü varken ticari işletmeler evlere göre daha kısadır. Gün içerisinde sık kulanım ve kullanıcı davranışları ömrü direk etkilemektedir.Genelde Cam balkon sistemlerinde kullanılan camlar tamperli camlarla kullanılmaktadır. Buda kırılma olasılığı ortadan kaldırmaktadır. Ancak sektörümüzde ucuza kaçıp maliyeti düşürmek için kalitesiz cam kullanan firmalarda yok değildir. İstanbul cam balkon sorunları arasında sık yaşanan problemdir.
Cam Balkon Sistemleri mevcut alana göre farklı modellerde uygulanabilmektedir. Hem dekoratif görüntü açısından farklı model hemde fiyatlar açısından farklı ürün gruplarımız bulunmaktadır.

Cam Balkon Sistemleri Özellikleri Ve Avantajları

  • İstenildiği zaman açılabilen, istenildiği zaman kapatılabilen yapısı nedeniyle, balkonları kullanışlı ve konforlu bir yaşam alanı haline getirir.
  • Binanıza ve balkonunuza estetik bir görünüm katar
  • Esnek kullanım kolaylığı sayesinde yağmur, kar ve iklim şartları ne olursa olsun balkonu istenilen biçimde kullanma imkanı sağlar.
  • Toz, gürültü, yaprak, polen, haşere, balkonlarda yuvalanabilen hayvanlar ve atıkları gibi istenmeyen dış ortam şartlarından korunma sağlar.
  • Evcil hayvanlarınız için güvenli bir alan sağlar.
  • Dış ortam ile iç ortamı birbirinden ayırarak ısı yalıtımı sağlar.
  • Kış bahçesi olarak da kullanabileceğiniz bu balkon tipi sayesinde evinizde atmosfer bakımından çiçek yetiştirme imkanı yakalayabilmeniz mümkün olabilecek.
  • Ses yalııtımı sağlayabilecek formdadır. Fazla sesin balkondan içeri girmesin engel olmaktadır.
  • Temperli camlar kullanıdığından, darbelere karşı dayanıklıdır.
  • Enerji tasarrufu sağlar. Kullanılan malzemeler paslanmaz çeliktir,neme karşı dayanıklıdır.

Teraslar kapatıldığında kış bahçesi olarak da işlev görüyorlar

Isıcamlı katlanır camlar, doksan derece ve iki yüz yetmiş derece köşelerdendönecek şekilde de monte edilebilmekte. Böylece, L ve U şeklindeki balkonlarda, sistem sorunsuz kullanılabiliyor ve hiçbir sabit köşe birleşim profili kullanılmadan, balkonlar tamamen açık hale getirilebiliyor

Teraslar kapatıldığında kış bahçesi olarak da işlev görüyorlar, yani soğuk kış ayları boyunca saksı bitkilerini korumak içinde ideal. Hem ısı kontrolünün yapılabileceği hem de muhteşem doğal ışık alan kış bahçelerine şık bir soba kurabilir ya da klima ile de ortamı ısıtabilirsiniz..

Bakım ve Onarım Gerektirmez

Cam Balkon Nedir ?

Camların katlanarak aynı veya farklı noktalara toplanma özellikleri ile mevsimsel değişikliklere en iyi cevap verebilen sistemdir.

Cam balkon kapama sistemleri yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanı sıra, son derece kullanışlı ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Tüm kanatların içeriye açılması ile kolay temizlenebilen bu sistem rüzgar, yağmur, toz gibi dış etkenlere karşı koruyucudur. Cam balkon sisteminde kullanılan camlar 8 mm – 10 mm kalınlığında temperli camlardan yapılmaktadır. Kırılması durumunda çok küçük parçalara ayrılır canlılara ve çevreye asla zarar vermez. Soğuk havalarda ısı yalıtımı sayesinde içeriye soğuk havayı daha az alarak kullanıldığı alanda ısı kaybı daha aza indirir.

İzolasyon ve Sterilize

İzolasyon ve Sterilize

Şık, iyi yalıtılmış, mekanı tamamen kapatabilen bir sisteme sahip olmak mümkün. İster büyük ister küçük bir balkon ya da teras olsun, mekanı en verimli şekilde kullanmanızı sağlayacak olan katlanır cam sistemleri yalnızca vakit geçirmek için değil, çamaşırları tozdan ve/veya yağmurdan etkilenmeyecek şekilde kurutmak için de ideal.

Kapalı bir balkon, arada tampon bölge oluşturarak soğuk kış ayları boyunca iç mekanların izolasyonuna da büyük fayda sağlar. Böylece enerji tasarrufu yapabilirsiniz ve nihayetinde, kapalı balkon ev ekonomisine katkıda bulunmuş olur. 

Kullanım Alanları

Kullanım Alanları

Balkon ve terasları yılın dört mevsimi boyunca kullanma imkanı yaratan kapalı cam sistemleri, genel olarak oturma odasından ibaret olan ortak yaşam alanlarımızı genişleterek, alternatif mekanların oluşmasını da sağlıyor. Soğuk ve yağışlı mevsimlerde tamamen kapatılarak iç mekan haline dönen kapalı balkonlar, sundukları kesintisiz görünümden dolayı dış mekan izlenimi yaratarak açık havada oturuyormuş hissi veriyor. Günümüzde yeni inşa edilen birçok lüks apartmanlarda, kapatılabilir balkon sistemleri opsiyonel olarak bizzat inşaatı firması tarafından sunuluyor.

Bugünkü yazımızda kapalı balkonların avantajlarını ve dezavantajlarını inceleyen bir derleme hazırladık. Tamamı ülkemizden firmalar tarafından gerçekleştirilmiş kapalı balkon fotoğraflarından oluşan bu derlememiz, farklı balkon kapatma sistemlerini görmenizi de sağlayacak.

Çağdaş Yaşama Yeni Teknolojilerle Değer Katıyoruz.

Sektöründe Ekonomik, Estetik ve Güvenliği Bir Arada Sağlayan, Kaliteli Üretim ve Yaşanabilir Çevre Yaratma Çabasında Olan Firmamız; Kurulduğu Günden Bu Güne Bu Anlayışta Asla Taviz Vermeden, Kalıcı Olmayı ve Sürekli Büyümeyi Hedefleyerek Faaliyetlerini Sürdürmektedir.

Yapı Alanında Onlarca Ürün ve Hizmet Yüzlerce Seçenek

Harika Çözümler Kaliteli Hizmet Anlayışı

Anahtar Teslim Tadilat | İmalat ve Montaj

Bursa’da ev tadilatı ve yapı dekorasyon işlerinde uzman firma. Çakıcı Yapı ®

Çalışmalarımızda başarıyla uyguluyoruz ve geleneksel olanlarla bütünleşiyoruz. Daha İyi Bir Dünya İnşa Ediyoruz! Ekibimiz Kaliteli Hizmet ve Çalışmaya Kendini Adamıştır.Müşteri Memnuniyetini, Hizmet ve Üründe Kaliteyi İlke Edinen Firmamız, Müşteri İlişkilerinin ‘Satışa Kadar’ Değil, Özellikle ‘Satıştan Sonra’ Başladığını Bilen, Herhangi Bir Teknik Aksaklık Durumu Müşterinin Yanında Olabilmektir.

Yüksek Teknoloji
İmalat ve Montaj

Daha iyi hizmet sunmak için en son donanımları, malzemeleri, teknolojileri ve gelişmeleri kullanıyoruz.

Kaliteli Malzeme
Uygun Fiyat Garantisi

Kaliteden ödün vermeden uygun fiyat politikamızı sürdürürbilmek ve daha iyi hizmet sunmak için çalışıyoruz.

Modern Tasarım
Trend Dekorasyonlar

Yetenekli ve deneyimli tasarımcılarımız, herhangi bir tarzda hayal ettiğiniz herhangi bir projeyi oluşturabilir.

Premium WordPress Themes Download
Premium WordPress Themes Download
Download Nulled WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
free download udemy course
download intex firmware
Download WordPress Themes
udemy course download free
× Whatsapp Hattı