Alüminyum Kompozit Panel Sistemleri

Çakıcı Yapı ® Dekorasyon Bursa Alüminyum Kompozit Panel

ÇAKICI alüminyum kompozit panel ürünleri; İnşaat sektörüne yönelik olarak cephe kaplama sistemleri konusunda çözümler sunarken, endüstriyel ve mimari iç – dış cephe kaplamaları ve diğer özel uygulamalar için tasarım ve üretim çözümleri ile yaşam alanlarına değer katmaktadır.

ÇAKICI bünyesinde üretilen kompozit paneller; yüksek kaliteli PVDF boyalı alüminyum levha ve LDPE reçine ile TS EN 13501 standardı doğrultusunda “Zor alevlenici “ sınıfına giren B1 ürününde kullanılan Al(OH) 3 alüminyum hidroksit hammaddeleri kullanılarak uluslararası inşaat sektörü gereksinimlerini üst düzeyde karşılayacak şekilde üretilmektedir.

Kullanım alanları, proje gereksinimleri ve tasarım özellikleri doğrultusunda oluşan beklenti ve ihtiyaçlara cevap verebilmek için farklı kalınlıktaki ürünler ve değişik kaplama alternatifleri kullanılarak özel seriler geliştirilmiştir. Naturalbond, Alfabond, Asbond ve reklam sektöründe yaygın olarak kullanılan Signbond markaları tasarımcılara geniş uygulama seçenekleri sunmakta ve özellikle gökdelenler, özel tasarım modern mimari yapılar, havaalanları gibi mekanların iç ve dış cephe tasarımlarında kullanılmaktadır.

Alüminyum Kompozit Panel Kullanmanın Avantajları

  • Estetik ve pürüssüz yapısı sayesinde şık bir görünüm sağlar.
  • Kullanımı kolaydır. Tercihe bağlı olarak levhaya istenilen şeklin verilmesi ve levhanın istenilen ebatlara getirilmesi mümkündür.
  • Çeşitli renk ve boyutlarda temin edilebilmektedir.
  • Dayanıklıdır. Mukavim, hafif, rijit bir malzemedir.
  • Koruyucudur. Hava etkilerine dayanımı sayesinde kapladığı alanı korur.
  • Isı ve ses iletim katsayısı düşüktür.
  • Ekonomiktir. Uygun fiyata tam koruma sağlar.
  • Çevre dostudur. %100 geri dönüşümü olan, ekolojik olarak zararsız bir üründür.
  • İşleme kolaylığı, farklı renk alternatifleri ve mukavemeti sayesinde yaratıcılığınızı dilediğiniz gibi kullanmanızı sağlar.
  • Uygulamada en iyi sonucu verir.

Kompozit panel avantajları çok yönlüdür.

Kompozit paneller estetik ve pürüzsüz yapısı sayesinde son derece şık bir görünüm sunar. İsteğe göre levhanın istenilen boyuta ve şekile getirilebilmesi mümkün olduğundan kolay bir kullanım sağlarlar. Kompozit paneller çeşitli renklerde olabildiğinden dolayı istenilen konseptte kullanılabilir. Hem dayanıklı hem de hafif olduğundan dolayı kompozit paneller oldukça kullanışlıdır. Hava etkilerine karşı gösterdiği dayanımdan dolayı kapladıkları alanları korumalarının yanı sıra ısı ve ses yalıtımı da sağlarlar. Kompozit paneller tamamen geri dönüştürülebilir hammadelerden üretildiklerinden dolayı zararsız ve çevre dostudur. Kolay bir şekilde işlenebilmesi, çok çeşitli renk alternatifleri sunması ve dayanıklılığı ile sayesinde istenildiği şekilde tasarım yapılmasını sağlar. Kompozit paneller, orta ve uzun vadede oldukça ekonomik bir çözüm sunar

Kompozit Panel Nedir?

Kompozit Panel Nedir?

Alüminyum Kompozit Paneller, iki yüzü alüminyum levha ile kaplı ortası beyaz polietilen çekirdekten oluşan, bir yüzü renkli alüminyum kompoze levhadır.Alüminyum Kompozit Paneller, mimar ve tasarımcılara yaratıcı ve özgün binalar yapmak için sınırsız fırsatlar sunar.Alüminyum Kompozit Paneller, dış ve iç cephelerde kolaylıkla uygulanabilir. Hafifliği, sağlamlığı, esnekliği, düz yüzeyler sağlaması ve diğer yapı elemanlarını destekleyici özelliği ile tüm dünyada tercih edilen bir kaplama malzemesidir.

Panel Karakteristik Özellikleri

Panel Özellikleri

Solid, Metalik ve Özel efekt renklerinde üretilen kompozitin boyalı yüzü, UV ışınlarına dayanıklı floropolimer fırın vernikli (PVDF) üst kaplama sistemiyle dış cephe uygulamalarında kullanılır hale getirilmiştir.
Alüminyum Kompozit Panel kullanım yerine, rüzgar yüküne ve uygulama biçimine bağlı olarak farklı çekirdek kalınlıklarında üretilir.
Saray Alüminyum Kompozit Panelin en önemli özelliği soğuk olarak el aletleriyle şekil verilebilir olmalarıdır. El makineleri, panel testereleri ve kompozit panel kesim makineleriyle her türlü kesme, biçme, delik açma, bükme işlemleri uygulanabilir.

Kullanım Alanları

Kullanım Alanları

apıların iç ve dış cephe uygulamalarında, Ticaret, iş-alışveriş merkezlerinde, dükkânlarda, Banka ve otel cephe uygulamalarında, Havaalanları, tren garları, otobüs terminallerinde, Tünel – Metro istasyonları iç yüzey kaplamalarında, Stadyum ve spor kompleksi uygulamalarında, Eski binaların yenileme uygulamalarında, Her türlü balkon dekorasyon uygulamalarında, Her türlü kolon – kiriş kaplama uygulamalarında, Saçak, Tavan kaplama uygulamalarında, Ofis uygulamalarında, Reklam ve ilan pano tasarım ve uygulamalarında, Benzin istasyonlarında, Otobüs, metro duraklarında, Sergi fuar merkezlerinde ve stand uygulamalarında, Her türlü işaret, yönlendirme levhalarında, Yürüyen merdivenler, asansörlerde,

Çağdaş Yaşama Yeni Teknolojilerle Değer Katıyoruz.

Sektöründe Ekonomik, Estetik ve Güvenliği Bir Arada Sağlayan, Kaliteli Üretim ve Yaşanabilir Çevre Yaratma Çabasında Olan Firmamız; Kurulduğu Günden Bu Güne Bu Anlayışta Asla Taviz Vermeden, Kalıcı Olmayı ve Sürekli Büyümeyi Hedefleyerek Faaliyetlerini Sürdürmektedir.

Yapı Alanında Onlarca Ürün ve Hizmet Yüzlerce Seçenek

Harika Çözümler Kaliteli Hizmet Anlayışı

Anahtar Teslim Tadilat | İmalat ve Montaj

Bursa’da ev tadilatı ve yapı dekorasyon işlerinde uzman firma. Çakıcı Yapı ®

Çalışmalarımızda başarıyla uyguluyoruz ve geleneksel olanlarla bütünleşiyoruz. Daha İyi Bir Dünya İnşa Ediyoruz! Ekibimiz Kaliteli Hizmet ve Çalışmaya Kendini Adamıştır.Müşteri Memnuniyetini, Hizmet ve Üründe Kaliteyi İlke Edinen Firmamız, Müşteri İlişkilerinin ‘Satışa Kadar’ Değil, Özellikle ‘Satıştan Sonra’ Başladığını Bilen, Herhangi Bir Teknik Aksaklık Durumu Müşterinin Yanında Olabilmektir.

Yüksek Teknoloji
İmalat ve Montaj

Daha iyi hizmet sunmak için en son donanımları, malzemeleri, teknolojileri ve gelişmeleri kullanıyoruz.

Kaliteli Malzeme
Uygun Fiyat Garantisi

Kaliteden ödün vermeden uygun fiyat politikamızı sürdürürbilmek ve daha iyi hizmet sunmak için çalışıyoruz.

Modern Tasarım
Trend Dekorasyonlar

Yetenekli ve deneyimli tasarımcılarımız, herhangi bir tarzda hayal ettiğiniz herhangi bir projeyi oluşturabilir.

Download WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
Download WordPress Themes Free
lynda course free download
download lava firmware
Premium WordPress Themes Download
online free course
× Whatsapp Hattı